Posao: ASP.NET MVC developer

ComData, Software Solution Provider, domaća kompanija, osnovana je 1992 godine, sa sedištem u Novom Sadu.

 Zajedno sa našom kancelarijom u Nemačkoj, u poslednje dve godine intenzivno radimo na daljem razvoju  postojećih rešenja ili na razvoju novih rešenja za renomirane ICT kompanije u Nemačkoj.

 Zbog proširenja poslova i novih projekata za tržište zapadne Evrope, tražimo Medium i Senior ASP.NET MVC developere za stalni radni odnos u Novom Sadu.

Tražimo

ASP.NET MVC

developere

 Opis posla:

Najveći deo svoga vremena provešćete radeći na veoma zahtevnim projektima, koristeći najnovije tehnologije i alate a kao deo veoma iskusnog tima.

 Rad ćete obavljati iz naših kancelarija u Novom Sadu, sa povremenim posetama našim poslovnim partnerima iz Nemačke.

 Obavezni uslovi su:

  1. Minimalno 3 godine rada na razvoju C# aplikacija
  2. Minimalno 2 zadnje godine rada na projektima korišćenjem ASP.NET (ASP.NET MVC i ASP.NET Web API)
  3. Iskustvo u radu i korišćenju HTML5,CSS, XML i Web servisa
  4. Rad sa .NET 4.0 ili novijim verzijama
  5. Odlično znanje objektno orijentisanog programiranja
  6. Dobro poznavanje relacionih baza i SQL-a.
  7. Sposobnost rada u zajedničkom timu sa stranim klijentima
  8. Znanje Engleskog jezika

  Prednost dajemo kandidatima sa sledećim ekspertizama:

  1. Iskustvo u korišćenju 3rd Party Frameworks/Libraries
  2. Iskustvo u korišćenju nekog od popularnih JavaScript frameworkova (Angular, ....)
  3. Agile (Scrum) iskustvo (TFS, SVN, Git, JIRA, ….)

 Pogodnosti:

  1. Timski rad, jedan deo tima je u Nemačkoj a drugi kod nas
  2. Zahtevni projekti u visoko profesionalnom i stimulativnom okruženju
  3. Rad sa najnovijim tehnologijama i inovativnim projektima
  4. Odlični uslovi za rad i napredovanje

  Način i procedura odabira kandidata je sledeća:

  1. Analiza prispelih prijava
  2. Poziv na razgovor samo za kandidate koji ispunjavalju Obavezne uslove ovog konkursa
  3. Kandidati koji pokažu zainteresovanost za dalje testiranje, kao i tražene ekspertize, biće pozvani da urade i prezentuju Probni test projekat
  1. Sa kandidatima koji pokažu najbolje znanje u procesu testiranja, kao i želju da budu deo našeg tima razgovaraće se o finansijskim uslovima njihovog angažovanja.

 Ukoliko ste zainteresovani da budete deo našeg razvojnog tima, molimo Vas da Vaš CV pošaljete na mail: posao@comdata.rs uz Subject: ASP.NET developer.

Svim kandidatima koji pošalju svoj CV unapred se zahvaljujemo!